İnsan Kaynakları

Yunus Yapı, genç ve dinamik ekibinde sizleri de görmekten mutluluk duyar. Eğer sizde inşaat sektöründe öncü bir firmada kariyer yapmak, ulusal ve uluslararası projelerinin geliştirilmesinde yer almak istiyorsanız bize CV olarak mail göndermeniz yeterlidir.

İnsan kaynakları politikamız, İnsan kaynakları ve kariyer
Yunus Yapı, misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirerek, çalışanların etkin ve verimli olabilmesini ve bu doğrultuda uyumlu bir iş ortamı oluşturulmasını sağlamaktır.

Bu anlayışla Yunus Yapı, güncel ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile eğitime, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek çalışanlara sahip olma ilkesini benimsemiştir.

Eğitim Yönetimi
İşin gerektirdiği mesleki yetkinlikler ile kurum kültürü ve kişisel eğitim ihtiyaçları planlanarak kısa ve uzun vadeli kurumsal hedeflerimize ulaşmamız için yetkin çalışanlara sahip oluruz.

Hedeflerle Yönetim
Kurum hedefleri tüm çalışanlarla paylaşılır. Buna uygun olarak Departman hedefleri ve bireysel hedefler belirlenerek yıllık iş planları doğrultusunda çalışılır.

Performans Yönetimi
Yılda 1 kez çalışanların performansları değerlendirilerek iyileştirme/geliştirme planları yapılır.

İşe Alma Yönetimi
Kısa ve uzun vadeli iş hedeflerimizden yola çıkarak Kadro ve personel planlama çalışmaları yapılır ve personel ihtiyaçlarımızın ne zaman, hangi kişisel ve mesleki yetkinliklere sahip elemanlarla doldurulacağı belirlenir. Böylece Kurumsal hedeflerin gerçekleştirilmesi ve çalışanların doğru kariyer planları yapmaları başlangıçtan itibaren birlikte düşünülür.
İşe alınan personellerin şirket iklimine bir an önce uyum sağlamaları amacıyla İşe yerleştirme programları taviz vermeden uygulanır. İhtiyaçlarımız için önce bilgi bankamız araştırılır. Gizlilik ve tüm başvurulara yanıt vermek temel prensibimizdir.

Çalışan Memnuniyetinin İzlenmesi
Yılda bir kez düzenlenen anket ile çalışanlarımızın görüşleri alınır. İyileştirilmesi, geliştirilmesi gereken yönler saptanarak düzenlenecek aksiyon planı doğrultusunda iyileştirme çalışmaları yapılır.

Ücret Yönetimi
Yılda 12 maaş verilmektedir.